Smart Maps’ler Dağıtımda…

Abrakadabra Design: reklam  /   Kategori: Ajans Hizmetleri / Cyprus İnfo Center   /   Yorum Yapılmamış
smart-maps-banner
14
Nis
2016

Kuzey Kıbrıs’ı ziyarete gelen turistlerin ülkemizde faaliyette bulunan firmalar hakkında bilgi sahibi olmasını, söz konusu firmaları kolaylıkla bulmalarını ve onlardan hizmet almalarını sağlama amacıyla hazırlanan Smart Maps'lerde toplam 33 firma binlerce turiste hem digital olarak (www.cyprussmartmaps.com) hemde basılı haritalarla ulaşıyor. Lefkoşa, Girne ve Mağusa için toplam 150.000 adet basılan haritalar ACM'nin Ercan Havaalanı dağıtım ağında.

Devamı?

Uluslararası Mağusa Festivali’ne Abrakadabra İmzası

Abrakadabra Design: reklam  /   Kategori: PR / Etkinlik Yönetimi / Tanıtım Filmi / Tasarım   /   Yorum Yapılmamış
Uluslararası Mağusa Festivali'ne Abrakadabra imzası
24
Haz
2015

Her yıl olduğu gibi bu yılda Doç.Dr. Senih Çavuşoğlu'nun hazırladığı ana afişin dışında tüm görsel çalışmaları kurumsal bir yapıya uygun şekilde hazırlayan Abrakadabra İletişim Yönetimi aynı zamanda ülke genelinde tanıtım planlamasını üstlendi. Tanıtım Kitapçığı için tıklayınız... Devamı?

KKTC Özel Eğitim Vakfı’na Yeni Kurumsal Kimlik

Abrakadabra Design: reklam  /   Kategori: Kurumsal Kimlik / Tasarım   /   Yorum Yapılmamış
özev logosu 1
09
Nis
2015

Abrakadabra İletişim Yönetimi hizmetlerinden olan Kurumsal Kimlik ve Kurumsal Yapı danışmanlığı çerçevesinde, KKTC Özel Eğitim Vakfı'na Abrakadabra Design Office tasarımcıları tarafından yeni logo tasarlandı. Yeni logo'ya uygun olarak vakfın tüm kurumsal kimliği ve kurumsal yapısı yenilendi... Devamı?