BayMen’in 9. Sayısı Tüm Bayilerde…

baymenhaberresimkucuk
24
Kas
2013
Abrakadabra Design: reklam  /   Kategori: BayMen   /   Yorum Yapılmamış

Kıbrıs’ın tek erkek aktüalite dergisi olan BayMen’in 9. sayısı tüm bayilerde… BayMen’in Genel Yayın Yönetmeni Cem Kar  9 sayının editör köşesinde şunları söyledi:

baymen kapak-small

“BayMen’in yeni sayısından herkese merhaba…
BayMen’in her sayısında mümkün olduğunca fazla ve farklı konuyu siz okuyucularımızla buluşturmak bizler için en önemli unsur. Buna bağlı olarak röportajlarımız ve özel dosyalarımızın yanı sıra köşe yazarlarımız gündeme dair konuları sizler için değerlendiriyor. Umarım bu sayımızı da beğenerek okursunuz…
Bu sayımızda kapak röportajını Vedat Mısırlısoy ile gerçekleştirdik. Herkesin memur olmaya çalıştığı ülkemizde memuriyeti bırakarak iş dünyasına atılan ve oldukça başarılı olan Vedat Mısırlısoy ile gerçekleştirdiğimiz röportaj eminim ilginizi çekecek.
Tarih bölümünde ise Berlin Duvarı’nı sayfalarımıza taşıdık. 24 yıl önce, 1989 yılının Kasım ayında yıkılan duvar ve simgelediği unsurlar dikkatlerimizden kaçmadı. “Berliner Muer, Utanç Duvarı” başlıklı özel dosyamızı incelemenizi öneririm.
Malum soğuk günler yaklaşıyor. Peki, ne giymeli? Stil sayfamızdaki önerilerimize göz atmalısınız. Ayrıca bu sayımızda Forbes’in açıkladığı dünyanın en güçlü isim listesini BayMen’in sayfalarında bulabilirsiniz.
Keyifle okumanız dileğiyle…”

Cem Kar

Yorum Yapılmamış